96 Yaşındaki Kadının Sattığı Evin Yeni Sahibi Evin İçindeki 72 Yıllık Sırrı Böyle Ortaya Çıkardı

Daha önce hiç konuşmadığınız bir komşunuz oldu mu? Evinin içinin nasıl göründüğünü merak ettiniz mi?Bazı komşularınızın evinin iç ve dış tasarımı o kadar güzel olur ki bakıp iç geçirmeden edemezsiniz.

2014 yılında 96 yaşındaki Kanadalı bir kadın Toronto’nun Bloor West Village bölgesindeki evini satmaya karar verdi.

Dışarıdan bakıldığında sıradan bir ev gibi görünüyordu. Daha önce hiçbir komşusu evinin içini görmemişti. Evin içinin nasıl göründüğünden habersizlerdi.

Şimdi muhtemelen evinin içinin kötü göründüğünü düşünmeye başladınız. İlgilenecek kimsesi olmayan yaşlı insanların evlerinin dağınık ve bakımsız olması normaldir. İnsanlar yaşlandıklarında daha önemli şeylere odaklanıyorlar.

Kadının evinin içini görenler ise çok şaşırdılar.Evin iç tasarımı ilginç detaylara sahip. Evdeki her bir mobilyada ve tabloda ilginç ayrıntılar var.

Evin zemininden tavanına dek her yer 50’ler ve 60’ları andırıyor.

96 yaşındaki kadının uzun bir terzilik kariyeri varmış. Bu nedenle de evin iç tasarımına önem vermiş. Evi tutkuyla döşediğini görmek mümkün. Yaşına rağmen evin içindekilere sanki 72 yıldır hiç dokunulmamış gibi.

Burada birinin yaşadığına inanamazsınız. Her eşya yeni gibi.Hemen evin içine ait fotoğraflara bakın ve şaşırmaya hazırolun:
Hol Sıcak ve davet edici bir holü var. Duvarlara bakar mısınız?Eski terzi olan kadın mutfağı sıcak ve pratik tutmayı başarmış.

Kahvaltı yapmak için bundan güzel bir yer olamaz.Yemek odası oldukça asil görünüyor. Kraliçeyi buraya çay içmeye bile davet edebilirsiniz.

Diğer odalara göre sade ancak iç açıcı bir yatak odası var.

İçten merdivenle inebileceğiniz bir salon istemez miydiniz? Salon evin geri kalan kısmından tamamen farklı görünüyor. Hatta bar kısmı bile var.

Evin iç tasarımından etkilendiyseniz beğenmeyi unutmayın.

loading...

News Reporter

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir